Atribuită Cumpărare directă

Inlocuire senzor presiune pneu stanga spate conform devizului din 27.08.2020 și referatului nr. 856/19.08.2020.

Număr anunț
DA26373428
Autoritate contractantă
THERMOENERGY GROUP S.A. (CUI 33620670)
Furnizor / câștigător
DAREN AUTOMOBILE S.R.L. (CUI 15934070)
Cod CPV
50112100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
172,36 RON
Valoare atribuită
172,36 RON
Data publicării
17.09.2020 00:00
Data finalizării
17.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

172,36 RON

din 172,36 RON estimat