Atribuită
Cumpărare directă
Serviciile de inchiriere aparatura sunt necesare pentru realizarea studiilor si a workshop-urilor in cadrul proiectului "Istoria educatiei sibiene in gastronomie II" cofinantat de Consiliul Local Sibiu si Primaria Municipiului Sibiu pe Agenda Culturala 2020, in baza contractulu de finantare nr. 45194/02.07.2020. Inchirierea echipamentelor va fi pe o perioada de 3 luni, iar HDD-ul extern (2 bucati) cu inchiriere tot pentru 3 luni. Pentru incheierea contractului se vor trimite la adresa: achizitiipublice@ulbsibiu.ro, urmatoarele documente: Formularele atasate completate si stampilate, copie certificat constatator extins din care sa reiasa obiectul de activitate si reprezentantii legali, informatii privind plata si cota TVA-ului.
- Număr anunț
- DA26383551
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "LUCIAN BLAGA" DIN SIBIU (CUI 4480173)
- Furnizor / câștigător
- TOP TECH (CUI 2114184)
- Cod CPV
- 42964000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.960 RON
- Valoare atribuită
- 9.960 RON
- Data publicării
- 18.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.