Atribuită Cumpărare directă

REACTIVI PRET/BUC Cantitate Valoare 05947774190 PreciControl ClinChem Multi 2 500 1 500 06481647190 MG2 365.71 1 365.71 05061482190 CA Gen 2 207.48 1 207.48 Total: 1073.19

Număr anunț
DA26408845
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC C.F. TIMISOARA (CUI 2491516)
Furnizor / câștigător
ROCHE ROMANIA SRL (CUI 17551047)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.073,19 RON
Valoare atribuită
1.073,19 RON
Data publicării
22.09.2020 00:00
Data finalizării
23.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.073,19 RON

din 1.073,19 RON estimat