Atribuită
Cumpărare directă
10 8047160 FOLIE EFECT OGLINDA 2430005 45CMX1,5M ROL 2,00 36,30 61,01 11,59 20 6026970 TEAVA PROFIL 50X2,5 2,97M COLOR P1 BUC 3,00 199,00 501,68 95,32 30 6026977 FLANSA EXTERIOARA 50MM COLOR P1 BUC 8,00 38,32 257,61 48,95 40 6026978 CAPAC 50MM COLOR P1 BUC 5,00 27,87 117,10 22,25 50 6000629 FOLIE PEE 10MM (PRG) 25 M/ROLA<<<<<<<<<< M 15,00 7,03 88,61 16,84 60 6019008 HOBBYGLAS 4 MM KLAR 0,50X1,50 M BUC 2,00 93,76 157,58 29,94 70 1021130 ADEZIV 1000G 046910 BUC 6,00 66,64 336,00 63,84 80 1053037 VINCLU SUDOR MAGN 30/45/60/75/90 LT72470 BUC 1,00 27,51 23,12 4,39 90 1050793 VINCLU SUDOR MAGN 45/90/135 LT72468 BUC 1,00 27,51 23,12 4,39
- Număr anunț
- DA26414775
- Autoritate contractantă
- Teatrul Al. Davila Pitesti (CUI 4229440)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.565,83 RON
- Valoare atribuită
- 1.565,83 RON
- Data publicării
- 23.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.