Atribuită Cumpărare directă

MOP BUMBAC 250 GR 4 culori, aproximativ cantitati egale din fiecare culoare, SODA RUFE, SACI 35 L, COADA METALICA, LAVETE 4 culori - aproximativ cantitati egale din fiecare culoare

Număr anunț
DA26413721
Autoritate contractantă
SPITALUL ORS. "PROF. DR. IOAN PUSCAS" SIMLEU SILVANIEI (CUI 4291530)
Furnizor / câștigător
BIOFARM DISTRIBUTION SRL (CUI 33043458)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
869,50 RON
Valoare atribuită
869,50 RON
Data publicării
23.09.2020 00:00
Data finalizării
24.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

869,50 RON

din 869,50 RON estimat