Atribuită Cumpărare directă

Desktop PC minim I3 generatia 7 sau echivalent, 8GB DDR4 SSD SATA III 480GB, UHD Graphics 630 sau echivalent, WIN 10 PRO, tastatura, mouse, garantie min 1 an, conform ofertei.

Număr anunț
DA26410426
Autoritate contractantă
JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372955)
Furnizor / câștigător
COMPUTECH SRL (CUI 15025380)
Cod CPV
30213300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.090 RON
Valoare atribuită
2.090 RON
Data publicării
22.09.2020 00:00
Data finalizării
24.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.090 RON

din 2.090 RON estimat