Atribuită Cumpărare directă

Dozator cu senzor Diversey, Dezinfecatant Soft care des e spray 1.3 L, Baterie Toshiba R6 4/Set

Număr anunț
DA26383868
Autoritate contractantă
Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
Furnizor / câștigător
CORA OFFICE SOLUTIONS S.R.L. (CUI 40339325)
Cod CPV
39831700-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.563,32 RON
Valoare atribuită
7.563,32 RON
Data publicării
18.09.2020 00:00
Data finalizării
18.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.563,32 RON

din 7.563,32 RON estimat