Atribuită Cumpărare directă

Produs usor de utilizat cu volum si greutate reduse Ideal pentru utilizare in spitale, clinici, centre sportive, acasa etc Este conceput pentru determinarea saturatiei de oxigen in sange (SpO2 in %) si pentru masurarea pulsului. Portabilitate ridicata Ideal pentru monitorizarea instantanee a persoanelor adulte (cu exceptia nou-nascutilor si sugarilor). Prevazut cu ecran LED si indicator nivel baterie Specificatii: - Domeniu de masurare SpO2: 36 – 99% - Rezolutie 1% - Acuratete: ± 2% - Interval de masurare puls: 30 – 250 bpm - Rezolutie: 1 bpm - Acuratete: ± 1% si 1 bpm Alimentare cu baterii alkaline: 2 x 1.5V AAA (Bateriile nu sunt incluse) Curent de functionare: 20mA – 130mA Actualizare date: < 12s Prevazut cu snur Dezinfectarea dispozitivului se poate face cu alcool medicinal,Marcaj CE,produsele vor fi insotite de certificat de garantie.

Număr anunț
DA26406026
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC NEGRESTI OAS (CUI 3963960)
Furnizor / câștigător
ALPHA MEDICAL SRL (CUI 13878004)
Cod CPV
33124100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.105 RON
Valoare atribuită
1.105 RON
Data publicării
22.09.2020 00:00
Data finalizării
23.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.105 RON

din 1.105 RON estimat