Atribuită
Cumpărare directă
COLIER BRANSARE Q10*2'' 1*12.18RON MUFA PE 32*3/4 1*4.62RON COLIER BRANSARE Q50*3/4 1*4.62RON COLIER BRANSARE 110*1'' 1*12.61RON NIPLU ZN REDUS 1''*3/2 1*4.62RON COT ZN 3/4 1*2.94RON MUFA PE 25*3/4 FI 1*3.36RON COLIER BRANSARE 125*1'' 1*14.29RON COT ZN 3/4 FE 10*2.94RON MUFA PE 25*3/4 FE 5*2.94RON MUFA PE Q25*3/4 FE 2*3.36RON NIPLU ZN 3/4 5*2.10RON MUFA PE Q20*20 2*4.20RON MUFA PE Q25*25 2*5.04RON MUFA PE Q32*32 2*6.30RON TEU ZN 1/2 1*2.52RON STUT ZN 1/2*1000 1*3.36RON NIPLU ZN 1/2 2*1.68RON PRETURILE SUNT FARA TVA
- Număr anunț
- DA26396834
- Autoritate contractantă
- VITAL S.A. BAIA MARE (CUI 9710087)
- Furnizor / câștigător
- KARYLUCA INSTAL SRL (CUI 27826188)
- Cod CPV
- 44163230-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 160,92 RON
- Valoare atribuită
- 160,92 RON
- Data publicării
- 21.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.