Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de reparaţie pentru un autoturism marca JEEP GRAND CHEROKEE, constând în înlocuirea următoarelor: 1.ULEI diferențial – 1 L 2.Arc spate stg/dr – 2 buc. 3.Etrier spate dreapta – 1 buc. 4.Disc frână spate (stg/dr) – 1 set. 5.Plăcuțe de frână spate – 1 set. 6.Furtun flexibil frană spate dreapta – 1 buc. 7.Cap bară dreapta superior – 1 buc. 8.Bielete antiruliu față – 2 buc. 9.Bucșă basculă superioară spate – 4 buc 10. Bucșă braț inf spate – 8 buc. 11. Lichid frână DOT 4 – 1 L 12.Simering planetară spate – 2 buc. Garanție : pentru piese - conform producătorului, pentru serviciile prestate, conform legislației din România. Termenul de valabilitate al ofertei: va fi până la data de 15.10.2020.
- Număr anunț
- DA26399768
- Autoritate contractantă
- Ministerul Afacerilor Interne- Directia Generala Anticoruptie (CUI 18268520)
- Furnizor / câștigător
- AUTOROM SERV SRL (CUI 7874490)
- Cod CPV
- 50112000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.928,57 RON
- Valoare atribuită
- 4.928,57 RON
- Data publicării
- 22.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.