Atribuită Cumpărare directă

1 Filtru aer buc 3 23,11 69,33 82,50 2 Lichid parbriz litri 150 2,1 315,00 374,85 3 Diluant auto litri 5 6,3 31,50 37,49 4 Perie de spălat buc 5 2,94 14,70 17,49 5 Solutii pentru curățarea sistemului de alimentare buc 3 8,40 25,20 29,99 6 Solutii pentru spalarea motorului si anexelor buc 5 7,14 35,70 42,48 7 Solutii, spray-uri, antiumiditate pentru circuite si contacte electrice buc 3 6,3 18,90 22,49 8 Solutii pentru restaurarea elementelor de cauciuc si materiale plastice buc 5 5,46 27,30 32,49 9 Solutii pentru refacerea culorii caroseriilor buc 3 12,61 37,83 45,02 10 Solutii pentru curatarea tapiteriilor interioare din pânză buc 11 5,46 60,06 71,47 11 Degivrant incuietori buc 2 4,62 9,24 11,00 12 Solutii si tesaturi pentru prevenirea aburiri parbrizelor set 2 5,46 10,92 12,99 13 Solutie curatare elemente franare buc 6 6,30 37,80 44,98 14 Solutie igienizare instalatie aer conditionat/instalatie clima buc 6 12,61 75,66 90,04 15 Aspirator auto pentru curatarea habitaclului buc 1 54,62 54,62 65,00 16 Materiale si solutii pentru vulcanizarea pneurilor set 6 31,93 191,58 227,98 1015,34 TRANSPORTUL INCLUS IN PRET

Număr anunț
DA26390661
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02480 CAMPULUNG MOLDOVENESC (CUI 4327294)
Furnizor / câștigător
DUEXIM SRL (CUI 151836)
Cod CPV
34913000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.015,34 RON
Valoare atribuită
1.015,34 RON
Data publicării
21.09.2020 00:00
Data finalizării
22.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.015,34 RON

din 1.015,34 RON estimat