Atribuită Cumpărare directă

IMOVANE 7.5MG X 20CPR FILM (ZOPICLONUM) SANOFI - AVENTIS ZRT BRUFEN 400MG X 30CPR FILM ABBOTT LOGISTICS BV DEPAKINE CHRONO 500MG X 30CPR FILM SANOFI - AVENTIS ZRT ALPRAZOLAM LPH 0.25MG X 30CP LABORMED (ALPRAZOLAMUM) LABORMED

Număr anunț
DA26412795
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE TULGHES (CUI 4367728)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI 335278)
Cod CPV
33661500-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
992,40 RON
Valoare atribuită
992,40 RON
Data publicării
23.09.2020 00:00
Data finalizării
25.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

992,40 RON

din 992,40 RON estimat