Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE ASIGURARE RCA ȘI CASCO PENTRU DJ 11 VOH ȘI DJ 12 BXN ( MUZEUL OLTENIA CRAIOVA), conform cerințelor tehnice specificate în referatul de necesitate și oportunitate, nr.391/14.09.2020. Cantitate : 1 pachet.

Număr anunț
DA26342599
Autoritate contractantă
MUZEUL OLTENIEI CRAIOVA (CUI 4417192)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.376,91 RON
Valoare atribuită
4.376,91 RON
Data publicării
15.09.2020 00:00
Data finalizării
15.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.376,91 RON

din 4.376,91 RON estimat