Atribuită Cumpărare directă

LAPTE ECOLOGIC 3,5% GRASIME CARTON 1 L; SMANTANA 16% GRASIME, GALETUSA 900 GR; UNT DE MASA 82% GRA 200 GR culoare – aspect alb, , uniforma ; miros (daca este cazul) caracteristic produsului, placut, aromat, specific ; gust (daca este cazul) caracteristic produsului, placut, aromat ; CERTIFICAT DE CONFORMITATE; VALABILITATE MAXIMA;LOT

Număr anunț
DA26362095
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 16 (CUI 29034036)
Furnizor / câștigător
CARMO-LACT PROD SRL (CUI 5908104)
Cod CPV
15500000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
310,20 RON
Valoare atribuită
310,20 RON
Data publicării
16.09.2020 00:00
Data finalizării
17.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

310,20 RON

din 310,20 RON estimat