Atribuită Cumpărare directă

OXIMEDX1SPRAY CUT.-SUSP.MEBRA SRL W01888001 Exp:2022-05-31 Lot:20022 - 2bucX25.23lei; ALCOOL SANITAR X 500 ML Exp:2025-01-30 Lot:16 - 20bucX5.88lei; MANUSI DE EXAMINARE MARIMEA MX100BUCExp:2022-06-30 Lot:094490 - 200 bucX0.84lei; MANUSI EXAMINARE M Exp:2025-04-06 Lot:yn009727585 - 1bucX168.07lei MEDPLAST-PANSAMENT CU RIVANOL 10CMX6CM Exp:2021-01-01 Lot:1118 - 0.50 bucX100.84lei; MINUT-LEUCOPLAST PANZA 5CmX5M Exp:2024-10-31 Lot:2019116 - 4bucX6.72lei; PASTA MENTOLATA-TIS Exp:2022-06-30 Lot:356140720 - 2bucX5.88lei; SERINGA CU AC X 5 ML Exp:2024-06-29 - 10bucX0.42lei; TIS-APA OXIGENATA 3%X170ML Exp:2021-04-30 Lot:417100820 - 10bucX2.52lei; TIS-RIVANOL 0.1%X200ML Exp:2022-07-31Lot:418100820 - 10 bucX2.94lei; TIS-TINCTURA DE IODX50ML Exp:2022-03-30 Lot:368100420- 2bucX5.88lei; ULEI DE RICINX40GR Exp:2022-04-30 Lot:0077 - 2bucX3.78lei.

Număr anunț
DA26337696
Autoritate contractantă
SCOALA PROFESIONALA SPECIALA "ION PILLAT" DOROHOI (CUI 22371794)
Furnizor / câștigător
MAGISTRA FARM SRL (CUI 16884523)
Cod CPV
33190000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
671,45 RON
Valoare atribuită
671,45 RON
Data publicării
14.09.2020 00:00
Data finalizării
14.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

671,45 RON

din 671,45 RON estimat