Atribuită
Cumpărare directă
1 buc cm 9 2 buc virf ph 1.2.3 2 buc trafalet 110 cm 2 buc email dif culori 4 bucc teava 32 /2m 2 buc teava 32 1m 12 m teava 20 compozita 4 buc cot 32*90 1 buc niplu 1/2 bz 1 buc teu 1/2 6 buc coliere 1/1 inchidere 1 buc banda teflon 2 buc cot ppr 20*1/2 m 6 buc cot ppr 20*90 10 buc cleme ppr 10 buc diblu universa 6 0.01 buc surub pal 3.5*45 1 buc stecher legrand inel 1 buc teava scurgere 1 buc robinet gaz 1/2 1 buc teava 32 0.5m 1 buc zavor mic 2 buc vinclu 921 imb 2 buc balama lata 50*75 2 buc trafalet 110 cm 1buc robinet gaz 1/2 2 buc consola 150*200 2 buc prosop cody 90m 20 buc cuie beton 4.5*70
- Număr anunț
- DA26351641
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 MARACINENI (CUI 4654784)
- Furnizor / câștigător
- ANDICOM CATY 2003 SRL (CUI 15351565)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 242,82 RON
- Valoare atribuită
- 242,82 RON
- Data publicării
- 16.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.