Atribuită Cumpărare directă

SERVICII INTERNET CU TABLETA INCLUSA PENTRU SCOALA GIMNAZIALA SILISTEA 128 x 5 GB trafic internet 4G nationl = 42.16 ron/luna 128 x Samsung Galaxy Tab A 10.1 inch 32GB Negru 4G. Pretul de catalog reprezinta valoarea unui contract valabil 24 de luni.

Număr anunț
DA26348048
Autoritate contractantă
COMUNA SILISTEA (Primaria Comunei Silistea) (CUI 6853198)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
72400000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
129.515,52 RON
Valoare atribuită
129.515,52 RON
Data publicării
15.09.2020 00:00
Data finalizării
16.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

129.515,52 RON

din 129.515,52 RON estimat