Atribuită
Cumpărare directă
Set piese motopompa Honda AGT SWT 50HX : Tampon motor-piesa de origine AGT 4 x 68,60 Carburator-piesa de origine AGT 1 x 411,60 Cadru-piesa de origine AGT 1 x 690,90 Difuzor pompa -piesa de origine AGT 1 x 417,60 Toba esapament -piesa de origine AGT 1 x 379,20 Presetupa -piesa de origine AGT 1 x 372,40 Demaror-piesa de origine AGT 2 x 328,30
- Număr anunț
- DA26370763
- Autoritate contractantă
- Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
- Furnizor / câștigător
- MOZAIC S.R.L. (CUI 13649361)
- Cod CPV
- 42950000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.202,70 RON
- Valoare atribuită
- 3.202,70 RON
- Data publicării
- 17.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.