Atribuită
Cumpărare directă
Cartuș toner compatibil premium OKI C301 Black (1500p) 1buc Compatibil Cartuș toner compatibil premium OKI C301 Cyan (1500p) 1buc Compatibil Cartuș toner compatibil premium OKI C301 Magenta (1500p) 1buc Compatibil Cartuș toner compatibil premium OKI C301 Yellow (1500p) 1buc Compatibil Photoconductor (unit image) OKI 301 Original 1buc OEM Cartuș toner OKI MC873 original (15000p) black 1buc OEM Cartuș toner OKI MC873 original (7300p) cyan 1buc OEM Cartuș toner OKI MC873 original (7300p) magenta 1buc OEM Cartuș toner OKI MC873 original (7300p) yellow 1buc OEM
- Număr anunț
- DA26366992
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta Avram Iancu al judetului Cluj (CUI 4288152)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.435,27 RON
- Valoare atribuită
- 2.435,27 RON
- Data publicării
- 17.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.