Atribuită Cumpărare directă

1 DOSAR ELBA Buc 50 2.52 126.05 2 DOSAR PVC Buc 30 0.42 12.61 3 PIX GEL ALBASTRU Buc 24 2.10 50.42 4 PIX GEL ROSU Buc 12 2.10 25.21 5 PASTA CORECTOARE Buc 4 5.04 20.17 6 DILUANT PASTA CORECTOARE Buc 4 1.26 5.04 7 MARKER WHITEBOARD DIFERITE CULORI Buc 60 1.26 75.63 8 BURETI WHITEBOARD Buc 12 2.10 25.21 9 HARTIE COPIATOR A4 top 5 12.61 63.03

Număr anunț
DA26345950
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COLELIA (CUI 33561190)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI 4596543)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
403,36 RON
Valoare atribuită
403,36 RON
Data publicării
15.09.2020 00:00
Data finalizării
16.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

403,36 RON

din 403,36 RON estimat