Atribuită Cumpărare directă

Corporate Flexible Acces 4G +EO Date national nelimitat cu 100% discount cu abonament de 2,5 euro fara TVA,contract pe 24 luni. Pret total 60 euro fara TVA 1 EURO = 4.8590 Lei mai putin

Număr anunț
DA26337572
Autoritate contractantă
COMUNA SIRBENI (CUI 6950735)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
Cod CPV
64212000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
43.147,92 RON
Valoare atribuită
43.147,92 RON
Data publicării
14.09.2020 00:00
Data finalizării
16.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

43.147,92 RON

din 43.147,92 RON estimat