Atribuită
Cumpărare directă
Tabla scolara magnetica 120x180 cm– descriere produs Scrierea cu markere este posibila chiar si pe tabla, trebuie doar sa alegeti markere nepermanente! Modelul de tabla de scris are suprafata magnetica ce permite atasarea de materiale cu ajutorul magnetilor. Pentru depozitarea accesoriilor, tavita este de real ajutor. Prinderea se realizeaza in doua moduri in functie de preferinta: cu agatatori sau cu dibluri in colturi. Beneficiati de un pret convenabil la tabla scolara magnetica 120x180 cm pentru prezentari de succes! Caracteristici tabla scolara magnetica 120x180 cm Rama profil aluminiu Suprafata magnetica tratata special, rezistenta la actiunea acizilor si la zgarieturi Colturi rotunjite din plastic gri Culoare tabla: alb Pentru scriere se folosesc markere lavabile si pentru stergere burete uscat Se livreaza cu accesorii pentru montare pe perete Doua sistem de prindere la alegere: cu dibluri in cele 4 colturi si agatatori culisante Tavita: de 30 cm lungime si 5 cm latime, culisanta Latime rama: 1.7 cm Dimensiuni: 120x180 cm Se livreaza acoperita cu folie de protectie ce trebuie scoasa pentru utilizare Garantie: 1 an
- Număr anunț
- DA26357421
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIM NR 1 VALU LUI TRAIAN (CUI 28038870)
- Furnizor / câștigător
- SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
- Cod CPV
- 30195000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.507,56 RON
- Valoare atribuită
- 1.507,56 RON
- Data publicării
- 16.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.