Atribuită Cumpărare directă

Detergent covoare si tapiterii Avias cu pulverizator 750ml este un detergent concentrat pentru curatarea eficienta a covoarelor, mochetelor, tapiteriilor textile, ce poate fi utilizat fara restrictii atat la curatarea manuala cat si la cea mecanica pentru mentinerea curateniei. Raspandeste un miros placut parfumat. Mod de ambalare: 750 ml

Număr anunț
DA26364302
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie Judetean Valcea (CUI 2540732)
Furnizor / câștigător
BOGMAR SRL (CUI 10979365)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
143,70 RON
Valoare atribuită
143,70 RON
Data publicării
17.09.2020 00:00
Data finalizării
18.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

143,70 RON

din 143,70 RON estimat