Atribuită Cumpărare directă

RECLAME LUMINOASE PENTRU SEDIILE CELOR TREI SERVICII DIN CADRUL INSTITUTITI 1,5M/80 CM,RECLAMA DUBLA CU DIAMETRU DE 1M CU PRINDERE LATERALA, 2M/70 CM

Număr anunț
DA26337437
Autoritate contractantă
CENTRUL CULTURAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 31425222)
Furnizor / câștigător
BESTEAM SIGNS&MORE S.R.L. (CUI 39258197)
Cod CPV
31523300-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.417 RON
Valoare atribuită
3.417 RON
Data publicării
14.09.2020 00:00
Data finalizării
15.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.417 RON

din 3.417 RON estimat