Atribuită Cumpărare directă

Aparat foto Canon EOS 2000D kit (obiectiv 18-55mm IS II) + geanta Canon + 32GB SD + laveta+ACUMULATOR DE REZERVA COMPATIBI 2 buc Camera video Sony Handycam HDRCX625, Full HD, Negru+CARD 64 GB -2 buc

Număr anunț
DA26349844
Autoritate contractantă
U.M. 0658 TARGU JIU (CUI 4246394)
Furnizor / câștigător
REDTECH ELECTRONIC BRANDS S.R.L. (CUI 42172729)
Cod CPV
38651000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.398 RON
Valoare atribuită
7.398 RON
Data publicării
15.09.2020 00:00
Data finalizării
16.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.398 RON

din 7.398 RON estimat