Atribuită Cumpărare directă

PREZENTARE: săpun lichid antibacterian cu glicerina,ambalat in flacon din plastic cu capac; CAPACITATE: 500 ml; GREUTATE: 535 g/flacon; AMBALARE: 6 buc/set.

Număr anunț
DA26349269
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA IANCU DE HUNEDOARA AL JUDETULUI HUNEDOARA (CUI 4374318)
Furnizor / câștigător
ADISON COMPANY SRL (CUI 14186656)
Cod CPV
33711900-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.247,14 RON
Valoare atribuită
3.247,14 RON
Data publicării
15.09.2020 00:00
Data finalizării
18.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.247,14 RON

din 3.247,14 RON estimat