Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII DE PUBLICARE ARTICOLE DE INFORMARE IN PRESA SCRISA IN COTIDIANUL JUDETEAN SERVUS HUNEDOARA .PACHETUL CUPRINDE APROXIMATIV 600-650 CMP alb-negru SAU COLOR - IN TOTAL - A fost acordat o reducere de aproximativ 30% fata de rate-card oficial. Publicarea unui material referitor la delimitarea si numerotarea sectiilor de votare din Orasul Simeria, conform material transmis, aparitia din data de 21.09.2020
- Număr anunț
- DA26344210
- Autoritate contractantă
- ORASUL SIMERIA (CUI 4375135)
- Furnizor / câștigător
- TMT MEDIA INTERNATIONAL SRL (CUI 11771299)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.200 RON
- Valoare atribuită
- 2.200 RON
- Data publicării
- 15.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.