Atribuită Cumpărare directă

comanda pt minim 1000 buc Masca de protectie 3 pliuri 3 straturi albastra cu insertie metalica pt pliere corespunzatoare pe nas 50 buc/cut AMBALATA IN FOLIE SI PUSA IN CUTIE DE CARTON se vinde la set de 50 certificat ce + test report TEL 0757065874 Dezinfectant suprafete Ekomax 5L aviz ministerul sanatatii Dezinfectant suprafete Asevi 750ml cu pulverizator

Număr anunț
DA26336756
Autoritate contractantă
COMUNA MAIERUS (PRIMARIA COMUNEI MAIERUS) (CUI 4777221)
Furnizor / câștigător
PROBITEC S.R.L. (CUI 25522123)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.784,10 RON
Valoare atribuită
1.784,10 RON
Data publicării
14.09.2020 00:00
Data finalizării
15.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.784,10 RON

din 1.784,10 RON estimat