Atribuită
Cumpărare directă
2 buc dero 1.8 kg 3 buc burete sarma 1 buc placa rigips 1 buc past super 25kg 1 buc cutter protectie 1 buc email dif cupori 1 buc kober weiss 4l 2 m rola sm 4 buc email hammer 3*1 2 buc pensula n60 1 buc lipici soareci 1 buc vebitox grau 3 buc cot 1/2 negru 2 buc bec economic 1 buc belc led 20w horoz 2 buc sfoara cositoare 2 buc pensula n70 1 buc saci menaj 120l 1 buc pitura maro deschis 2 buc email dif culori 3 buc dil universal kober 0.9l 6 buc cablu 3*2.5 alb 1 buc stecher legrand inel 1 buc priza dubla pt cedar 1.8 kg folie 3 buc canal cablu 16*16*lipici 1 buc monoc apa rece 1 buc teava scurgere chiv 1 buc butuc 3 chei 6 buc bat varta alcaline 70 buc diblu universal 6 0.07 buc surub pal 3.5*35
- Număr anunț
- DA26351722
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 MARACINENI (CUI 4654784)
- Furnizor / câștigător
- ANDICOM CATY 2003 SRL (CUI 15351565)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 602,08 RON
- Valoare atribuită
- 602,08 RON
- Data publicării
- 16.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.