Atribuită
Cumpărare directă
Jacheta de lucru, prevazuta cu buzunare multifunctionale dotate cu capse, inchidere cu fermoar, material tercot, 235g/m2 – 79 buc; Pantaloni de lucru 2 in 1 (fara pieptar), multiufunctionali, cu fermoar sub genunchi pentru scurtare, 65% poliester, 35% bumbac, 235g/m2, cu buzunare laterale mari, buzunare mici pe picioare si reglaje cu banda in zona gleznelor – 79 buc; Halat de lucru maneca scurta, din bumbac, 240 g/m2, cu guler deschis, inchidere cu nasturi neacoperiti, doua buzunare aplicate si un buzunar pe piept, maneca scurta – 26 buc; Halat de lucru maneca lunga, din bumbac, 240 g/m2, cu guler deschis, inchidere cu nasturi neacoperiti, doua buzunare aplicate si un buzunar pe piept, maneca lunga – 26 buc; Tricou bumbac, textura jersey, tiv cu cusatura dubla si fire de elastan in guler – 15 buc.
- Număr anunț
- DA26364716
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC ALEXANDRIA (CUI 13924437)
- Furnizor / câștigător
- SAS DESIGN TEAM SRL (CUI 30118114)
- Cod CPV
- 18100000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.475,28 RON
- Valoare atribuită
- 20.475,28 RON
- Data publicării
- 17.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.