Atribuită
Cumpărare directă
FAIRY DET.VASE TEA TREE 1 CLIN REZ.UNIV.500ML CLIN REZ.WINDOW 500ML LENOR LIC.SPR.AWAKE.REG.4 HYGIENIUM DET.VASE DEZINF CIF CREAM AR.EUC HERB 500 CIF CREAM OCEAN MAX POW 5 PRONTO SP.300ML+DET 750ML PRONTO SPR.SUPR.IASOMIE30 PRONTO SPR.SUPR.MULT.LIME AJAX GEAM FLOW GREEN500ML AJAX GEAM PINK 500ML AJAX GREEN 5L HORECA CILLIT PIATRA RUGINA 450M MR.PROPER SANITAR 5L S-B LAVETA UMEDA 7 BUC S-B LAVETE UMEDE 4 BUC ROPACK BURETI VASE 10BUC CLINEO SERV.ANTIBACT70BUC HYGIENIUM SERV.ANTIB.15BU IGIENOL SV.HID.60BUC IGIENOL SV.HIDRATANTE 15B IGIENOL SV.MAR 60BUC DERMOFARM DEZINF.SUPRAF.7 DOMESTOS ATLANTIC 1L DOMESTOS PINE 1L IGIENOL DEZINF.UNIV.1L IGIENOL DEZINF.UNIV.VERDE SANYTOL DEZINF.UNIV.PARDO IDEEA HOT.SAP.LICH 500ML DOVE BEAUTY SAP.L.REZ.500 DOVE FR.TOUCH.SAP.L.REZ.5 DOVE SAP.REZ.GLOW 500ML IGIENOL SAP.LICH.ANTIB.RE PERIND COADA LEMN 1,2M PERIND COADA TELESCOPICA LFH PAMATUF PRAF DUSTER X TPS REZ.MOP BUMB.XXL 250G TPS REZ.MOP VASCOZA 140G PERIND LAVETA 40X40 MICRO PERIND SET 4 LAVETE MICRO
- Număr anunț
- DA26336596
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "IOSIF MOLDOVAN (CUI 28301461)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 804,74 RON
- Valoare atribuită
- 804,74 RON
- Data publicării
- 14.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.