Atribuită
Cumpărare directă
1 Dulap 2 usi joase 700x400x1600 , Structura si usi pal melaminat 18mm crem inchis spate pfl ,canturi abs,balamale blum,manere metalice,picioare h50mm reglabile , yala 1 buc 451 lei 2 Dulap 2 usi700x400x1600 ,Structura si usi pal melaminat 18mm crem inchis spate pfl,canturi abs,balamale blum,manere metalice,picioare h 50mm reglabile ,yala ,1 buc 551 lei 3 Vitrina exponate1000x250x600 ,Structura pal melaminat18 mm crem inchis,canturi abs, 1 buc 290 lei 4 Vitrina exponate 1200x250x600 Structura pal melaminat 18mm crem inchis,canturi abs,1buc 330 lei 5 Masa sedinte2000x900x800 Structura pal melaminat crem inchis,blat si laterale 36mm grosime,canturi abs , 1buc 878 lei .
- Număr anunț
- DA26334707
- Autoritate contractantă
- Orasul Urlati (Consiliul Local) (CUI 2844189)
- Furnizor / câștigător
- QUALITY CONFORT DESIGN S.R.L. (CUI 24729318)
- Cod CPV
- 39130000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.500 RON
- Valoare atribuită
- 2.500 RON
- Data publicării
- 14.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.