Atribuită Cumpărare directă

UJITSU Image Scanner fi-7260 cu extensie de garantie la 2 ani.

Număr anunț
DA26345107
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA A REZERVELOR DE STAT SI PROBLEME SPECIALE (CUI 26288978)
Furnizor / câștigător
STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
Cod CPV
30216110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.574 RON
Valoare atribuită
6.574 RON
Data publicării
15.09.2020 00:00
Data finalizării
18.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.574 RON

din 6.574 RON estimat