Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de asigurare de raspundere civila auto (RCA): - Buldoexcavator TURDA 317/SASIU; JCB3CX4TK02274455 GROUPAMA (12 LUNI) 2,573.19 lei, data intrare 21.09.2020 - Buldoexcavator TURDA 318/ SASIU; JCB3CX4TK02274497 GROUPAMA(12 LUNI) 1,372.37 LEI, data intrare 21.09.2020 - Buldoexcavator TURDA 319/ SASIU; JCB3CX4TK0227413 GROUPAMA (12LUNI) 1,372.37 LEI, data intrare 21.09.2020
- Număr anunț
- DA26344409
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA "ARIES" S.A. (CUI 20330054)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.317,93 RON
- Valoare atribuită
- 5.317,93 RON
- Data publicării
- 15.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.