Atribuită Cumpărare directă

produse curatenie -1 90018749 BRILLI MOP MICROFIBRA FIR CONTINUU FUCSIA buc X 0.01 RON fara TVA / buc 2 90017735 BRILLI SACI MENAJ 35L 15/SET SR GALBENI set 2.00 X 2.87 RON fara TVA / set 3 12477 COS GUNOI PEDALA 10L buc 2.00 X 23.72 RON fara TVA / buc 4 K4 DISPENSER PROSOAPE PLIATE ECONOMY buc 5.00 X 37.50 RON fara TVA / buc 5 90022364 DISPENSER SAPUN LICHID MEDIUM 800ml buc 1.00 X 0.01 RON fara TVA / buc 6 90012846 DR.STEPHAN ASEPTIC GEL DE MAINI DEZINFECTANT 5L buc 2.00 X 199.02 RON fara TVA / buc 7 90012990 DR.STEPHAN DESCOL-75 DEZINFECTANT HIDROALCOOLIC 750ML buc 30.00 X 29.89 RON fara TVA / buc 8 5100 MSV LAVETA BUMBAC ALBA buc 10.00 X 1.83 RON fara TVA / buc 9 10121 PROSOAPE V ALBE 150/set 20/bax celuloza 2strat PREMIUM bax 4.00 X 84.49 RON fara TVA / bax 10 30414 TABLETE CLORIGENE ( 1KG ) KG 2.00 X 54.00 RON fara TVA / kg

Număr anunț
DA26337386
Autoritate contractantă
Scoala Populara de Arte "GEORGE ENESCU" Botosani (CUI 3503546)
Furnizor / câștigător
MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.999,70 RON
Valoare atribuită
1.999,70 RON
Data publicării
14.09.2020 00:00
Data finalizării
15.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.999,70 RON

din 1.999,70 RON estimat