Atribuită Cumpărare directă

Date tehnice: Capacitate Denumire EOS 800D Tip camera camera SLR Tip senzor Cip CMOS Dimensiune chip (mm) 22 x 15 (APS-C) Megapixel 24 Timp minim de expunere 1/4000 Timp maxim de expunere (min) 30 Funcţie imagine live da Conexiune obiectiv obiective EF si EF-S Autofocus da Număr puncte de măsurare 45 Imagini pe secunda 6 Format imagine JPEG, RAW Rezolutie imagine 6000 x 4000 Functie video da Rezolutie video 1920 x 1080 Sensibilitate ISO 100 - 25600 Tip card de memorie SD, SDHC, SDXC (UHS-I) Camera color da Racire nu Distanta flansa (mm) 44 Dimensiune pixel 3,7 Tip baterie LP-E17 General Greutate (g) 532 Culoare negru Dimensiuni exterioare Lxlxh (cm) 13,1 x 10,0 x 7,6 Serii Full Range Astro-Mod mai putin

Număr anunț
DA26348644
Autoritate contractantă
Universitatea Nationala de Arte Din Bucuresti (CUI 4602033)
Furnizor / câștigător
ASTROMAGAZIN SRL (CUI 26844542)
Cod CPV
38651000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.907,56 RON
Valoare atribuită
8.907,56 RON
Data publicării
15.09.2020 00:00
Data finalizării
16.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.907,56 RON

din 8.907,56 RON estimat