Atribuită
Cumpărare directă
-capse pentru banda sertizat inox - 1000 de bucati - banda sertizat de inox- 2000 ml Caracteristici: capse si banda sertizat din inox capsa: lungimea - 2.2 cm latimea - 1.3 cm material - inox grosime - 0.1 cm forma - dreptiunghiulara banda sertizat din inox: latime - 1.2 cm grosime - 0.2 cm material - inox.
- Număr anunț
- DA26343416
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA STRAZILOR BUCURESTI (CUI 4433872)
- Furnizor / câștigător
- NETSZIN S.R.L. (CUI 33253484)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.690 RON
- Valoare atribuită
- 4.690 RON
- Data publicării
- 15.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.