Atribuită
Cumpărare directă
11147405 - DIETZEL CAPAC CU MARGINI PT ASD Constructiv clasic Tip perete zidarie Montaj ingropat Clasa de protectie IP20 11153193 - Aplica solara Butterfly LY-5013, 1x LED, lumina rece, 6,8W, 220 mm Specificatii tehnice: Brand: Klausen Model: LY-5013 Numar surse de iluminat: 1 (inclusa) Dulie: LED Putere maxima bec: 6,8 W Material: plastic Culoare: negru Lungime: 270 mm Latime: 110 mm Inaltime: 220 mm Factor de protectie: IP65 Tensiune: 3,7V Durata de viata:35000 ore Alimentare acumulator: 2 x 2000 mA / 3.7V Tip: lampa solara decorativa Culoare LED: alb Temperatura culoare: 6000 K Flux luminos: 800lm Mod alimentare: energie solara Utilizare: exterior Timp de iluminare: 5 ore Distanta de detectie: 2-6 m 11153431 - Pendul Aldex Lotos, 1 x E27, max 75W Pendulul Aldex Lotos este un corp de iluminat care se monteaza suspendat, in plafon. Este realizat in stil vintage, avand corpul din metal cu finisaj bronz si abajurul din sticla antichizata. Pentru functionare utilizeaza un bec cu soclul E27 si puterea de max 75W. Pot fi folosite becuri clasice, cu incandescenta sau LED. Dimensiunile sunt 98 cm inaltime, 30 cm diametru. Gradul de protectie este IP20. Becul nu este inclus si se achizitioneaza separat.
- Număr anunț
- DA26360641
- Autoritate contractantă
- Academia de Stiinte Agricole si Silvice "Gheorghe Ionescu-Sisesti (CUI 8313127)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
- Cod CPV
- 31681000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 861,41 RON
- Valoare atribuită
- 861,41 RON
- Data publicării
- 16.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.