Atribuită Cumpărare directă

CASEROLE MENIU ALBE 2 COMPARTIMENTE 500BUC X 0.3781 BOL CIORBA ALB(POLISTIREN)(25) 500BUC X 0.2941 CAPAC BOL CIORBA (100/SET) 500BUC X0.1848 ALCOOL SANITAR MONA 500ML(6) 6BUC X 6.6386

Număr anunț
DA26345947
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC DORNA CANDRENILOR (CUI 6631434)
Furnizor / câștigător
COLOANA PROD COM SRL (CUI 6339007)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
468,41 RON
Valoare atribuită
468,41 RON
Data publicării
15.09.2020 00:00
Data finalizării
16.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

468,41 RON

din 468,41 RON estimat