Atribuită
Cumpărare directă
Unitati de climatizare Standard Inverter - Putere de racier 2.5kW (0.85-3.00),clasa energetica A+ SERR 5.80 ; Putere de incalzire 3.15 kW (0.80-3.60) , clasa energetica A+ SCOP 4.10, Interval de functionare pe modul incalzire -15˚C ~ +24˚C -Material/Manopera montaj si punere in functiune
- Număr anunț
- DA26358481
- Autoritate contractantă
- Centru Judetean de Resurse si Asistenta Educationala (CUI 21543808)
- Furnizor / câștigător
- MI TAM AIR CONDITIONERS SRL (CUI 7497439)
- Cod CPV
- 42512300-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.091,60 RON
- Valoare atribuită
- 20.091,60 RON
- Data publicării
- 16.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.