Atribuită Cumpărare directă

Culoare: negru (black) Tip: Compatibil Tipul imprimantei: Laser Randament: 2000 pagini Produs: Cartuşe toner Marca: HPCuloare: negru (black) Tip: Compatibil Tipul imprimantei: Laser Randament: 6500 pagini Produs: Cartuşe toner Marca: HP;

Număr anunț
DA26344266
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic George Moroianu (CUI 29418037)
Furnizor / câștigător
NORBIT PROJECTS S.R.L. (CUI 42458659)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
127,84 RON
Valoare atribuită
127,84 RON
Data publicării
15.09.2020 00:00
Data finalizării
16.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

127,84 RON

din 127,84 RON estimat