Atribuită Cumpărare directă

Produsul este conform specificatiei tehnice cu nr 163805 din 07.11.2014 emisa de Inspectoratul Genral al Jandarmeriei Romane cu port baston piele

Număr anunț
DA26348543
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN SUCEAVA (CUI 13589936)
Furnizor / câștigător
ROTMAN INDUSTRIES SRL (CUI 33000350)
Cod CPV
35220000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.720,25 RON
Valoare atribuită
1.720,25 RON
Data publicării
15.09.2020 00:00
Data finalizării
15.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.720,25 RON

din 1.720,25 RON estimat