Atribuită Cumpărare directă

Servicii de consultanta elaborare/scriere proiecte in cadrul Programul Operațional Infrastructură Mare 2014-2020, Axa Prioritară 9 Protejarea sănătății populației în contextul pandemiei cauzate de COVID-19 Obiectivul Specific 9.1 Creșterea capacității de gestionare a crizei sanitare COVID-19 -prin ghidul propus, printre aplicantii eligibili se numara si autoritatile publice locale pentru unitatile de invatamant preuniversitare de stat de pe raza unitatii administrativ-teritoriale care desfasoara activitati didactice destinate elevilor, Cod apel: POIM/9/1/ Consolidarea capacitatii unitatilor de invatamant preuniversitar de stat in vederea gestionarii situatiei de pandemie generata de virusul SARS-COV-2

Număr anunț
DA26354928
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI OLTENITA (CUI 4294103)
Furnizor / câștigător
ENGINEERING CONSULTING ECO SOLUTIONS (CUI 40679300)
Cod CPV
79421200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.000 RON
Valoare atribuită
5.000 RON
Data publicării
16.09.2020 00:00
Data finalizării
22.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.000 RON

din 5.000 RON estimat