Atribuită Cumpărare directă

Efectuarea instructajului si intocmirea fiselor individuale de instructaj P.S.I. Intocmirea planului P.S.I. de evacuare Intocmirea planului P.S.I. de actiune in caz de incendiu Intocmirea deciziilor specifice P.S.I. ,Intocmirea planului P.S.I. de interventie ,Intocmirea necesarului de mijloace tehnice P.S.I. ,Realizarea de marcaje specifice P.S.I. Asistenta pe timpul controalelor P.S.I

Număr anunț
DA26355093
Autoritate contractantă
COMUNA GANEASA (CUI 4364411)
Furnizor / câștigător
CONSTANTIN MEDIA CONSULTING PROIECT S.R.L. (CUI 42954628)
Cod CPV
75251110-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
52.800 RON
Valoare atribuită
52.800 RON
Data publicării
16.09.2020 00:00
Data finalizării
17.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

52.800 RON

din 52.800 RON estimat