Atribuită Cumpărare directă

Dezinfectant pe baza de alcool etilic in concentratie de 80% v/v cu efect VIRUCID conform recomandarilor standardului EN 14476, BACTERICID EN 13727, FUNGICID EN 1650, cu actiune rapida, destinat dezinfectarii igienice si chirurgicale a mainilor. Categoria de utilizatori: MEDICAL ( Institutii Medico - Sanitare ), PROFESIONAL, INDUSTRIAL, COLECTIVITATI. Acțiune rapidă, fără clătire. Ambalaj practic prevăzut cu pulverizator. PRODUS BIOCID AVIZAT DE MINISTERUL SANATATII COMISIA NATIONALA PENTRU PRODUSE BIOCIDE: Aviz BIO 5092/01/12.24 Autorizatie INCDMMC: 48/10.04.2020.PRODUSELE FOR FI LIVRATE FARA COSTURI SUPLIMENTARE DE CATRE FURNIZOR SI VOR CONTINE FACTURA FISCALA SI TOATA DOCUMENTATIA SANITARA FISA DE SECURITATE SI AVIZUL MINISTERULUI SANATATII.

Număr anunț
DA26352434
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "BAMBI (CUI 17968479)
Furnizor / câștigător
FARMEC SA (CUI 199150)
Cod CPV
33741300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
573,84 RON
Valoare atribuită
573,84 RON
Data publicării
16.09.2020 00:00
Data finalizării
17.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

573,84 RON

din 573,84 RON estimat