Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine: 2 buc. Dispenser prosop derulare mini Tork 8 buc. Sapun lichid 475 ml Tork 50 buc. Spirt Medicinal, alcool sanitar, Avizat MS impotriva COVID, PET-500ml 3 buc. Dispenser prosop derulare mare Tork 55 buc. ROLA PROSOP DERULARE CENTRALA MINI TORK 120m 8 buc. Dozator sapun lichid mic Tork, alb, 475 ml 20 buc. Mop bumbac 250g 60 buc. Prosoape hartie derulare centrala Tork - 350 m 5 buc. Sapun lichid premium cu glicerina, 5L AQA Choice 5 buc. Detergent crema curatat - Cif crema 2L 10 buc. DEZI SEPT X-CLEAN Dezinfectant Min. Sanatatii pentru suprafete 5L 30 buc. Burete ergonomic PRIMA 68 x 95 x 45 mm, 3 buc 3 buc. KLINTENSIV - Servetele umede dezinfectante pentru suprafete 80 buc 50 role Saci menajeri 120L, 25 buc/rola, galbeni, AluFix 4 buc. PONSLIM NATURE Manual -detergent profesional universal, concentrat, pentru pardoseli, 5L, Asevi 4 buc. Gel dezinfectant Virucid, Hidroalcoolic Antiseptic Eligel A 5L 105 pach. Prosoape pliate de hartie V Fold 24x21cm, 210 buc./ pachet, Papernet, albe, celuloza 100% 15 buc. Saci gunoi Galbeni BIOHAZARD 20 litri, 25 bucati 1 cutie Manusi examinare si protectie din nitril, Nitrylex beFree, 100 buc (Marime: M) mai putin

Număr anunț
DA26342103
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC C.A ROSETTI (CUI 4203920)
Furnizor / câștigător
SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI 18350009)
Cod CPV
44410000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.332,51 RON
Valoare atribuită
7.332,51 RON
Data publicării
15.09.2020 00:00
Data finalizării
16.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.332,51 RON

din 7.332,51 RON estimat