Atribuită
Cumpărare directă
Pachet echipament atelier contine: Capre de sustinere profesionale 3 tone din aluminiu Big Red Jack T43004L Palnie flexibila pentru combustibil 150mm YATO YT-0692 Palnie lunga pentru combustibil 130mm YATO YT-0693 Palnie pentru combustibil 240mm YATO YT-0696 Palnie cu sita pentru combustibil 280mm YATO YT-0697 Trusa tubulare pentru piulite deteriorate 1/2-3/8 inch 17buc YATO YT-06033 Set tubulare de impact profesionale Masters 1/2" lungi si scurte Genius Tools
- Număr anunț
- DA26350975
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 02638 (CUI 4265965)
- Furnizor / câștigător
- SILVANITY SRL (CUI 12767377)
- Cod CPV
- 43800000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 916,21 RON
- Valoare atribuită
- 916,21 RON
- Data publicării
- 16.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.