Atribuită Cumpărare directă

809/08.09.2020 (RAR Mehedinti) REVIZIA CUPRINDE ULEI, FILTRU ULEI, FILTRU AER, FILTRU CARBURANT, FILTRU HABITACLU + MANOPERA AFERENTA

Număr anunț
DA26357800
Autoritate contractantă
REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI 1590236)
Furnizor / câștigător
LAZĂR SERVICE COM SRL (CUI 2163560)
Cod CPV
50112100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
822,42 RON
Valoare atribuită
822,42 RON
Data publicării
16.09.2020 00:00
Data finalizării
17.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

822,42 RON

din 822,42 RON estimat