Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine: 1 Catalog inv. Liceu Tehnologic, buc 32, pret 23.80 Lei / bucata 2 Catalog inv. Postliceal/Maistrii, buc 2, pret 23.80 Lei / bucata 3 Catalog invatamant Gimnazial, buc 5, pret 23.80 Lei / bucata 4 Catalog invatamant Profesional, buc 3, pret 23.80 Lei
- Număr anunț
- DA26356935
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL TEHNIC "ARMAND CALINESCU (CUI 4122302)
- Furnizor / câștigător
- FISTEM GRUP SRL (CUI 23182700)
- Cod CPV
- 22458000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 999,60 RON
- Valoare atribuită
- 999,60 RON
- Data publicării
- 16.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.