Atribuită
Cumpărare directă
COMPOT ANANAS FELII BONDUELLE MAZARE VERDE AMATA ROSII DECOJITE DAUCY FASOLE VERDE TAIAT ULEI FLOAREA SOARELUI ARO ZAHAR MONTE BANATO FIDEA ARO TAIETEI MC SARE MARINA GRUNJOASA PAMBAC MACAR GRANIA FAINA COZONAC BANEASA GRIS BOURBON NZAHAR VANILAT BELVITA STAR CEREALE FRUCTE NAPOLACT UNT 65% ARO LAPTE UHT 3.5% OLY IAURT GREC 10% NAPOLACT CHEFIR MC SMANTANA PAKMAYA DROJDIE PROASPATA PUICUTA VESELA OUA PRESOIDENT CREMA DE BRANZA 1600G HOCH CASCAVAL PRESIDENT TELEMEA VACA OLIMPYA BORS PROASPAT PIEPT CURCAN DEZ CPONG BANANE 3-4 MERE GOLDEN PIERSICI PERE CONFERENCE USTUROI ROSII LEUSTEAN MARAR PATRUNJEL CARTOFI ROSII CEAPA VERDE CEAPA GALBENA SALATA BIONDA
- Număr anunț
- DA26350133
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala GEORGE BACOVIA (CUI 32315929)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.055,28 RON
- Valoare atribuită
- 3.055,28 RON
- Data publicării
- 15.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.